Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği, Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren veya kullanan tüm firma ve bireylerin katılımına açıktır.

Teşekkürler

“Bilişim Güvenliği – Güvenli İnternet” Paneli Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda 24 Aralık 2012 tarihinde saat 13.00’de “Bilişim Güvenliği – Güvenli İnternet” başlıklı panel’in konukları Türkiye Zeka Vakfı Başkanı Sayın Emrahan Halıcı, Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği Başkanı ve Beykoz Lojistik Bilgisayar Tekn. Böl. Bşk.Sayın Yrd. Doç. Dr. Nafiz ÜNLÜ ve Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği Üyesi Av. Erhan Horasan katılımı ile tamamlanmıştır.

Tüm Katılımcılara ve bizlere destek veren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokuluna Teşekkürlerimizi Sunarız.
www.tbgd.org.tr

Kobi Yazılımları

Sektöre özel yazılımlar geliştiren, “Bilist Yazılım” olarak sizleri projelerimiz ve sektöre özel çözümlerimiz konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Avrupa’da ve Asya’da 1.000.000’un üzerinde işletme tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Rusya, Ukrayna, Belarus, Moldova, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan‘da 1C (Adines), şirketin geliştirdiği “1C:İŞLETME 8” yazılım platformu ile artık Türkiye’de hizmet vermektedir. “1C İŞLETME 8” sistemi 20 farklı ülkede binlerce müşterinin ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, işletmenizin ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır. • Öncelikle yazılım çözümlerimiz; KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. • Yazılım çözümümüz, açık kaynak kodlu olduğu için şirketlerin ihtiyaçlarına uygun geliştirmeler ve sektöre özel çözümler sunabiliriz. Ayrıca tüm kaynak kodlar proje sonrası işletmenize teslim edilir. • Hızlı geliştirme olanağı sayesinde projeleriniz tahmininizden kısa sürede teslim edilir. Buda işletmenize fiyatlandırma konusunda özel çözümler sunmamızı sağlar. Bilist yazılım, hizmet kalitesinden ödün vermeden, dürüst, pozitif ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile başarılarınızın sürekliliğini sağlamak için yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. “Yeni Nesil Bilgi Otomasyon ve İşletmenize Özel Ticari Yazılım Çözümleri” İşinizin Teknolojiyle Birleştiği Nokta; kobi yazılımları