Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği, Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren veya kullanan tüm firma ve bireylerin katılımına açıktır.

Teşekkürler

“Bilişim Güvenliği – Güvenli İnternet” Paneli Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda 24 Aralık 2012 tarihinde saat 13.00’de “Bilişim Güvenliği – Güvenli İnternet” başlıklı panel’in konukları Türkiye Zeka Vakfı Başkanı Sayın Emrahan Halıcı, Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği Başkanı ve Beykoz Lojistik Bilgisayar Tekn. Böl. Bşk.Sayın Yrd. Doç. Dr. Nafiz ÜNLÜ ve Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği Üyesi Av. Erhan Horasan katılımı ile tamamlanmıştır.

Tüm Katılımcılara ve bizlere destek veren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokuluna Teşekkürlerimizi Sunarız.
www.tbgd.org.tr

Ticari Kobi Yazılımda 1TC en güvenilir ticari kobi yazılımı

Ticari kobi yazılımlarında Açık kaynak kodlu yazılım çözümleri ile ülkemizde’de faaliyet gösteren 1tc ticari kobi yazılımlarında sunmuş olduğu entegre çözümler ve hızlı geliştirme platformu ile bir adım önde. 22 ülkede 1.000.000 kullanıcıya hizmet veren, ve geniş bayi ağı ile kobilere en iyi çözümü sunmaktadır. Ticari kobi basit sürümü içerisinde yer alan ön muhasebe programı en uygun fiyatlı yazılım çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticari kobi basit sürüm: 120 $ – Detaylı bilgi için:Bilist Yazılım Uygulam içeriğinde: Cari Hesaplar , Kasa / Banka Takibi, Sabit Kıymet ,Masraflar / Masraf Planlaması Stok Takibi (Barkodlu), Renk’li Stok Takibi (YENİ), Sayım fişi Fatura ve İrsaliye Yazdırma, Alış-Satış-Ödeme-Tahsilat Takibi Basit Üretim, Reçete Oluşturma, Taksitli Satış (YENİ),Taksitlerin Takibi Peşin-Vadeli Alış, Peşin-Vadeli Satış, Ödeme Planı Vergilerin hesaplanması, (KDV, Muhtasar) ,Çek ve Senet Takibi Otomatik Sıra Çek Oluşturma (YENİ), Senet Düzenleme Personel Maaş/Avans Takip, Teklif ve Sipariş Hatırlatma, Veri analizi, raporlama ve grafik uygulamaları Satış Raporu, Kar Raporu, Yedekleme ve veritabanı bakımı Kullanıcı Yetkilendirme, Çoklu Şirket / Dönemler ile çalışabilme Kullanıcı Şifreleme, Excel’den Programa Veri Aktarımı (YENİ) Programdan Excel’e Kaydetme